Szefolog,mówczyni motywacyjna TEDx, trenerka komunikacji, zaangażowania w pracy i zmian kultury organizacyjnej, autorka najlepszego poradnika biznesowego w Polsce

Uznana przez magazyn Forbes Women za jedną z 25 najbardziej inspirujących kobiet na Linkedin. Autorka bestsellera „Efekt Piaskownicy – jak szefować, żeby roboty nie zabrały Ci roboty”, wybranego najlepszym poradnikiem biznesowym (nagroda Economicus Dziennika Gazety Prawnej). Szkoli młodych menadżerów w prestiżowym ICAN Institute. Od ponad 15 lat skutecznie przeprowadza przez procesy zmian i usuwa bariery komunikacyjne między szefami a ich zespołami, zwiększając jakość funkcjonowania w pracy jednych i drugich.

Od ponad 15 lat na wysokich stanowiskach menadżerskich (Dyrektor Komunikacji, Dyrektor HR, Dyrektor ds. Klientów Korporacyjnych) łączy interesy zarządów i pracowników tak, żeby każda ze stron czuła się wspierana. Świeżo awansowanym szefom (projektów, zespołów, firm) pomaga szybko i efektywnie odnaleźć się w nowej roli. Wspiera CEO i zarządy w redefiniowaniu kultury organizacyjnej i w zmianach, których przeprowadzenie jest nieuchronne.