Radawa Hygge to 100 metrowy, parterowy, drewniany dom w duchu duńskiego hygge, uwielbiany przez ludzi, którzy tak jak my cenią sobie prywatność, skandynawski szyk, zapach lasu, świergot ptaków, obserwowanie z tarasu podświetlonych drzew, wygrzewanie się w saunie, wycieczki rowerowe, ogniska nad rzeką, powietrze nasycone jodem (świetnie leczy katar), brak schodów i rzekę z prywatną plażą za oknem. Jest w nim wszystko, czego będziecie potrzebować do spędzenia relaksującego czasu z rodziną, przyjaciółmi czy w parze w tym bania nad rzeką i sauna w środku domu. Do tego całą energię elektryczną dostarczy Wam słońce, a trawę podlejemy deszczówką.

W naszym Radawa Hygge znajdziecie: 3 sypialnie (dwie z łóżkami 160 x 200, jedna z dwoma łóżkami 90×200, dostawka: materac), 2 łazienki z prysznicem i ręcznikami, duży salon ze stołem jadalnym, 2 kanapami, kominkiem elektrycznym, połączony z wyposażoną kuchnią, hotelowe wi-fi (świetne do pracy) i dwuosobową fińską saunę (w której zrelaksujecie się wieczorem patrząc na podświetlony ogród). Koniecznie weźcie ze sobą rowery, kalosze i dobrą książkę do czytania na tarasie.

Lokalne jedzenie i atrakcje: na specjalne życzenie na Wasz przyjazd zorganizujemy jaja od szczęśliwych kur, domowy ser, swojskie wędliny i lokalne piwo. W okolicy znajduje się 4* hotel Bacówka ze SPA i znakomitą kuchnią, kilka świetnych restauracji z lokalnym jedzeniem, wiele tras rowerowych i tzw. pereł Podkarpacia, które warto odwiedzić.

Jak zarezerwować? Rezerwacji dokonujemy wyłącznie przez portal Airbnb, prosimy o sprawdzenie dostępności: https://www.airbnb.pl/rooms/52358691?preview_for_ml=true&source_impression_id=p3_1654755682_i4xGfJUet5Mf0kiu

Uwaga: niestety ze względu na alergię naszych stałych Gości nie możemy przyjmować zwierząt.